Dział handlowy:

expres rolety

MOSKITIERY RAMKOWE

Moskitiera stanowi doskonałe zabezpieczenie wnętrza budynku przed insektami, owadami oraz zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia. Zapewnia przy tym doskonały dostęp światła dziennego i swobodną cyrkulację powietrza.

Ramy moskitier wykonane są z mocnych ekstrudowanych profili aluminiowych, oferowanych w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkie kształtowniki pokryte są lakierem proszkowym. Siatka moskitier wykonana jest z wysokiej jakości włókna szklanego w kolorze czarnym oraz szarym. Doskonałej  klasy materiały, użyte do produkcji, sprawiają, że całość jest niezwykle odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

W swojej ofercie posiadamy trzy systemy moskitier: stałą, otwieraną oraz przesuwną. Z racji tego, że wszystkie elementy składowe wykonujemy samodzielnie, cześć detali występuje jako wspólna dla wszystkich wymienionych systemów. Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku. Wykonane z wysokogatunkowej blachy elementy systemów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Jedną z zalet zastosowania bramy zwijanej jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost z jezdni. Poprawie to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiona kurtyna bramy nie ogranicza widoczności.
moskitriery

System moskitiery ramkowej stałej MRS

System moskitiery ramkowej stałej stanowi doskonałe zabezpieczenie okien. Profil ramy wykonany jest z mocnego, ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie. Profil oferowany jest w dwóch wykonaniach: z ?płetwą?, przylegającą do ramy okna oraz bez ?płetwy?, z kieszenią na uszczelkę szczotkową, stosowany przy całkowicie zabudowanej ramie okiennej. Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych. zaciskanych lub skręcanych. Do wyboru są również narożniki zewnętrzne tworzywowe, dostępne w bogatej ofercie kolorystycznej. System umożliwia współpracę z większością profili okiennych. Do montażu oferowane są zaczepy w pięciu wielkościach.
moskitriery stale

moskitriery stale

Ramka
z narożnikiem zewnętrznym
tworzywowym

Kolorystyka profili

moskitriery kolory

System moskitiery ramkowej otwieranej MRO

System moskitiery ramkowej otwieranej stanowi doskonałe zabezpieczenie drzwi balkonowych.

Profil ramy moskitiery posiada zaokrąglony, nowoczesny kształt, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami okiennymi. Rama moskitiery łączona jest za pomocą narożników wewnętrznych aluminiowych, co w znaczny sposób usztywnia całą konstrukcję. Istnieje również możliwość wyboru sposobu łączenia profili z narożnikami poprzez zaciskanie na prasce lub za pomocą wkrętów dociskowych.

Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy o większych gabarytach. Sama moskitiera montowana jest do ramy okiennej lub ościeży za pośrednictwem zawiasów, które posiadają opatentowany, bardzo prosty w obsłudze system napięcia wstępnego samodomykacza. Na całym obwodzie ramy umieszczona jest uszczelka szczotkowa, dodatkowo zabezpieczająca pomieszczenie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

W standardowym zestawie moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy utrzymujące ją w pozycji zamkniętej. W dolnej części skrzydła znajduje się płyta wypełniająca, która podczas otwierania okna, chroni siatkę przed uszkodzeniem.
moskitriery otwierane
moskitriery otwierane

Zawias z samodomykaczem to prosta regulacja napięcia sprężyny za pomocą klucza imbusowego. Istnieje możliwość przykręcenia zawiasu w dwóch płaszczyznach. Zastosowane rozwiązanie chronione jest patentem.

moskitriery otwierane

Moskitiera wyposażona jest w estetyczny i ergonomiczny uchwyt, montowany za pomocą połączenia zatrzaskowego. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można zwiększyć powierzchnię jednego skrzydła.

moskitriery otwierane

Łatwy sposób montażu ramki moskitiery przy użyciu narożnika wewnętrznego wraz z wkrętami dociskowymi

moskitriery otwierane

Płyta wypełniająca znajduje się w dolnej części skrzydła. Jej zadaniem jest ochrona siatki przed uszkodzeniem podczas otwierania