Dział handlowy:

expres rolety

MOSKITIERY DRZWIOWE

System moskitiery ramkowej otwieranej stanowi doskonałe zabezpieczenie w drzwiach balkonowych. W standardowym zestawie moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy utrzymujące ją w pozycji zamkniętej.

Profil ramy moskitiery posiada zaokrąglony, nowoczesny kształt, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami okiennymi. Rama moskitiery łączona jest za pomocą narożników wewnętrznych aluminiowych, co w znaczny sposób usztywnia całą konstrukcję. Istnieje również możliwość wyboru sposobu łączenia profili z narożnikami poprzez zaciskanie na prasce lub za pomocą wkrętów dociskowych.

Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy o większych gabarytach. Sama moskitiera montowana jest do ramy okiennej lub ościeży za pośrednictwem zawiasów, które posiadają opatentowany, bardzo prosty w obsłudze system napięcia wstępnego samodomykacza. Na całym obwodzie ramy umieszczona jest uszczelka szczotkowa, dodatkowo zabezpieczająca pomieszczenie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

W standardowym zestawie moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy utrzymujące ją w pozycji zamkniętej. W dolnej części skrzydła znajduje się płyta wypełniająca, która podczas otwierania okna, chroni siatkę przed uszkodzeniem.
moskitriery otwierane
moskitriery otwierane

Zawias z samodomykaczem to prosta regulacja napięcia sprężyny za pomocą klucza imbusowego. Istnieje możliwość przykręcenia zawiasu w dwóch płaszczyznach. Zastosowane rozwiązanie chronione jest patentem.

moskitriery otwierane

Moskitiera wyposażona jest w estetyczny i ergonomiczny uchwyt, montowany za pomocą połączenia zatrzaskowego. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można zwiększyć powierzchnię jednego skrzydła.

moskitriery otwierane

Łatwy sposób montażu ramki moskitiery przy użyciu narożnika wewnętrznego wraz z wkrętami dociskowymi

moskitriery otwierane

Płyta wypełniająca znajduje się w dolnej części skrzydła. Jej zadaniem jest ochrona siatki przed uszkodzeniem podczas otwierania

Kolorystyka profili

moskitriery kolory