Dział handlowy:

expres rolety

DRZWI TARASOWE

Systemowo zaprojektowane profile pozwalają budować konstrukcje do długości 5 metrów. Takiej wielkości drzwi zapewniają bardzo duży dopływ światła dziennego, panoramiczny widok na otaczający krajobraz.

Okna expres rolety

System przesuwny PSK

System PSK przy zastosowaniu okuć przesuwno-uchylnych prze­ko­nuje lekkością i komfortem porus­zania – jedna klamka steruje wszystkimi pro­ce­sami.

Skrzydła w systemie PSK znajdują sie w jednej linii. Aby przesunąć skrzydło musi ono najpierw zostać uchylone i odepchnięte na właściwy tor. Do produkcji drzwi tego typu wykorzystywane są profile okienne produkowane przez firmę Sonarol:

System przesuwny HS

Drzwi podnoszono-przesuwne HS to coraz częściej stosowane rozwiązanie w budownictwie. Gwarantują one komfortowe przejście z pomieszczeń na taras, balkon, czy do ogrodu.


Bezołowiowe profile wykonane na bazie stabilizatorów cynkowo-wapniowych. Duże, specjalnie profilowane wzmocnienia. Pakiety szybowe o szerokości 24 i 48 mm i współczynniku 1,1 W/m2K oraz 0,5 W/m2K. W przypadku dużych gabarytów w pakietach wykorzystywane są szyby o grubości 6 mm. System okuć podnosi i przesuwa z taką samą dokładnością małe skrzydła jak i duże o wadze do 300 kg. Próg aluminiowy z przegrodą termiczną. Bogaty wachlarz barw, zarówno drewnopodobnych, jak i jednobarwnych.

MB-77HS

System okienno-drzwiowy MB-77HS znanej marki ALUPROF jest idealną propozycją do zabudów łączących pokoje lub ogrody zimowe ze środowiskiem zewnętrznym.

 

wytrzymałe i smukłe profile umożliwiają budowę nisko-progowych drzwi. Szeroki zakres wypełnień, uwzględniający stosowanie zestawów jedno- lub dwukomorowych a także przekładki termiczne oraz dodatkowe akcesoria i wkłady izolacyjne pozwalają osiągnąć bardzo dobre parametry cieplne i akustyczne konstrukcji;

Okna expres rolety
expres rolety